Pressesenter

Nedenfor finner du navn på sentrale kontaktpersoner i Nettbuss AS og datterselskap.

Nettbuss AS

Region Sør

Heidi Renolen, regiondirektør
m: +47 916 54 135
e: heidi.renolen@nettbuss.no

Region Vest

Øystein Gullaksen, regiondirektør
m: +47 412 08 399
e: oystein.gullaksen@nettbuss.no

Region Hedmark og Oppland

Arild Nylend, regiondirektør
m: +47 916 59 799
e: arild.nylend@nettbuss.no

Region Akershus og Oslo

Per Nilsen, regiondirektør
m: +47 916 59 650
e: per.nilsen@nettbuss.no

Region Østfold

Birger Ljunggren, regiondirektør
m: +47 916 77 125
e: birger.ljunggren@nettbuss.no

Region Midt-Norge

Trygve Strand, regiondirektør
m: +47 928 05 053
e: Trygve.Strand@nettbuss.no

Nettbuss Travel AS

Svein-Arne Vik, markedssjef
m: +47 901 22 388
e: svein.arne.vik@nettbuss.no

Team Verksted AS

Thomas Schiøtz, administrerende direktør
m: +47 976 34 777
e: thomas.schiøtz@teamverksted.no

NSB-konsernets pressesenter:

Pressevakt for journalister:
t: +47 88 00 10 00

Sentrale pressekontakter i
Nettbuss AS:

Dag Bones [last ned bilde]
Kommunikasjonssjef
m: +47 90 54 16 54
e: dag.bones@nettbuss.no

Marthe Løken
Kommunikasjonsmedarbeider
m: +47 984 82 475
e: marthe.loken@nettbuss.no

Sentrale pressekontakter i Nettbuss Travel:

Svein-Arne Vik, markedssjef
m: +47 901 22 388
e: svein.arne.vik@nettbuss.no

Sentrale pressekontakter i
Team Verksted AS:

Thomas Schiøtz, administrerende direktør
m: +47 976 34 777
e: thomas.schiøtz@teamverksted.no


 

Bilder og multimedia

Nettbuss billedbank ligger tilgjengelig på Flickr. Nettbuss og fotograf skal krediteres ved bruk.
Her finner du bilder av våre busser, sjåfører og administrasjon.

Vi har også tilgjengeliggjort videomateriell og filmer på Vimeo.