Pressesenter

Nedenfor finner du navn på sentrale kontaktpersoner i Nettbuss AS og datterselskap.

Nettbuss AS

Region Sør

Ole Martin Roland, regionsdirektør Sør
m: +47 982 64 172
e: ole.martin.roland@nettbuss.no

Region Buskerud

Heidi Renolen, regionsdirektør Buskerud
m: +47 916 54 135
e: heidi.renolen@nettbuss.no

Region Vest

Øystein Gullaksen, regionsdirektør Hordaland
m: +47 412 08 399
e: oystein.gullaksen@nettbuss.no

Region Sogn og Fjordane

Per Steinar Sviggum, regionsdirektør Sogn og Fjordane
m: +47 971 47 488
e: persteinar.sviggum@nettbuss.no

Region Hedmark og Oppland

Arild Nylend, regionsdirektør Hedmark/Oppland
m: +47 916 59 799
e: arild.nylend@nettbuss.no

Region Akershus og Oslo

Per Nilsen, regionsdirektør Oslo/Akershus
m: +47 916 59 650
e: per.nilsen@nettbuss.no

Region Østfold

Birger Ljunggren, regionsdirektør Østfold
m: +47 916 77 125
e: birger.ljunggren@nettbuss.no

Region Trøndelag

Jon Olav Sætertrø, regionsdirektør Trøndelag
m: +47 480 13 840
e: jon.olav.setertro@nettbuss.no

Region Møre

Trygve Strand, regionsdirektør Møre
m: +47 928 05 053
e: Trygve.Strand@nettbuss.no

Nettbuss Travel AS

Ståle Nistov, adm. direktør [last ned bilde]
m: +47 916 53 034
e: stale.nistov@nettbuss.no

Svein-Arne Vik, markedssjef
m: +47 901 22 388
e: svein.arne.vik@nettbuss.no

Team Verksted AS

Thomas Schiøtz, administrerende direktør
m: +47 976 34 777
e: thomas.schiøtz@teamverksted.no

Sentral pressekontakt i
Nettbuss AS:

Dag Bones [last ned bilde]
Kommunikasjonssjef
m: 90 54 16 54
e: dag.bones@nettbuss.no

Marthe Løken
Kommunikasjonsmedarbeider
m: +47 984 82 475
e: marthe.loken@nettbuss.no

Sentrale pressekontakter i Nettbuss Travel:

Ståle Nistov, adm. direktør
m: +47 916 53 034
e: stale.nistov@nettbuss.no

Svein-Arne Vik, markedssjef
m: +47 901 22 388
e: svein.arne.vik@nettbuss.no

Sentrale pressekontakter i
Team Verksted AS:

Thomas Schiøtz, administrerende direktør
m: +47 976 34 777
e: thomas.schiøtz@teamverksted.no


 

Bilder og multimedia

Nettbuss billedbank ligger tilgjengelig på Flickr. Nettbuss og fotograf skal krediteres ved bruk.
Her finner du bilder av våre busser, sjåfører og administrasjon.

Vi har også tilgjengeliggjort videomateriell og filmer på Vimeo.