Vi bruker informasjonskapsler for å optimalisere din brukeropplevelse på nettbuss.no. Ved å klikke "OK" godtar du at vi lagrer opplysninger som beskrevet her.

Presse

Nedenfor finner du navn på sentrale kontaktpersoner i Nettbuss AS og datterselskap.

Pressekontakter

Åge-Christoffer Lundeby
Pressesjef
m: +47 916 53 449
e: age-christoffer.lundeby@nsb.no

Bjørn Rebne
Kommersiell direktør
m: +47 934 08 306
e: bjorn.rebne@nettbuss.no


Svein Arne Vik

Markedssjef
m: +47 901 22 388
e: svein.arne.vik@nettbuss.no

Heidi Renolen
Regionsdirektør Sør
m: +47 916 54 135
e: heidi.renolen@nettbuss.no

Øystein Gullaksen
Regionsdirektør Hordaland
m: +47 412 08 399
e: oystein.gullaksen@nettbuss.no

Arild Nylend
Regionsdirektør Hedmark/Oppland
m: +47 916 59 799
e: arild.nylend@nettbuss.no

Per Nilsen
Regionsdirektør Akershus/Oslo
m: +47 916 59 650
e: per.nilsen@nettbuss.no

Birger Ljunggren
Regionsdirektør Østfold
m: +47 916 77 125
e: birger.ljunggren@nettbuss.no

Trygve Strand
Regionsdirektør Midt-Norge
m: +47 928 05 053
e: trygve.strand@nettbuss.no

Bilder og multimedia

Nettbuss bildebank ligger tilgjengelig på Flickr. Her finner du bilder av våre busser, sjåfører og administrasjon.

Vi har også tilgjengeliggjort videomateriell og filmer på Vimeo.

Nettbuss og fotograf (hvis oppgitt) skal krediteres ved bruk.